Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Stor Perde Yıkama

Yorgan & Battaniye
Yıkama

Cami ve Yurt
Halısı Yıkama

Cami ve Yurt Halısı Yıkama

Eskişehir cami halısı yıkayan firmalardan olan Damla Halı Yıkama tecrübesi ve çalışma şekli ile yerinde cami halısı yıkama denilince akla gelen ilk firmalar arasındadır.Halı yıkama, halı sayısı ve yüzeyi fazla olan yerlerde biraz daha zor hale gelebilir. Hem bu alanların çok fazla kişilerce kullanılması hem de günün çok büyük bölümünde kullanıma açık kalma zorunluluğu durumu biraz daha hassas yapıyor. Gene de cami ve yurtlar için konuyu ayrı ayrı ele almak lazım.

 

Öncelikle yurtlar için bakmak gerekirse, yurtlar sayıca çok fazla kişinin kullandığı alanlardandır. Halıların sayısının fazla olması ve sürekli kullanım ihtiyacının olması halı yıkama işleminin hızlı ve kaliteli şekilde yapılmasını gerekmektedir.

 

Yurt halıları için senenin istenilen zamanı hizmet vermekteyiz. Fakat sizlerin yurdun kullanımının olmadığı ya da az olduğu dönemlerdeki tarihlerine göre de hareket ederek yıkama işlemini gerçekleştirebilmekteyiz. Bizleri önceden bilgilendireniz yeterlidir. Eskişehir yurt halısı yıkama hizmetimizde sadece sizleri için gönderilecek olan ücretsiz servislerimize halılarımızı yükleyerek temizleme ve geri teslim etme aşamalarını gerçekleştirmekteyiz. Eskişehir yurt halısı temizleme için bizlere sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. 

 

Camilerse halı kullanımından çok daha fazla halıflex kullandıkları için halı yıkama işlemi genellikle yerinde halı yıkama olarak verilmektedir. Eskişehir cami halısı yıkamak için gerekli olan portatif halı yıkama makinelerimiz mevut olup, profesyonel yıkama personelimiz ve ekipmanlarımız ile kararlaştırılan zaman aralıklarında cami halılarını yıkamaktayız. Cami halısı yıkama telefon numarası için iletişim bölümümüzden faydalanabilirsiniz.

 

Cami ve yurt halıları yıkama hizmeti için bizlere ulaşarak istenen zaman aralıklarını belirtirseniz buna göre yapılacak olan yıkama planımız ile anlaşılan tarihlerde halıların teslimini ve yerinde halı yıkama hizmetimizi tamamlıyoruz.

 

Yerinde Temizleme Yaptığımız Bazı Camiler;

 

Organize Sanayi Camii

Tülomsaş Camii

Hacı Abdurrahman Özlü Camii

Osmanlı Gümele Camii

Sait Halim Paşa Camii

Hasanbey Camii

Emek Merkez Camii

Sanayi Camii

Görseller

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Etiketler

Damla Halı Yıkama Eskişehir Halı Yıkama Rehberine Kayıtlıdır.
Web Tasarım