Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Stor Perde Yıkama

Yorgan & Battaniye
Yıkama

Cami ve Yurt
Halısı Yıkama

Halı Yıkama

Eskişehir halı yıkama firmaları arasında kaliteli hizmet ve dürüst iş anlayışı ile akla ilk gelen firmalardan olan Damla Halı Yıkama halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz doğru adrestir.

 

Halılarımızın senede en az iki kere yıkatılması sağlık açısından çok önemlidir. Günün çok önemli bir saatinde halılarla temas halindeyiz. Özellikle çocuklar için bu zaman dilimi oldukça artmakta ve tabi ki aylarca temizlenmeyen halılar sağlığa zararlı mikroorganizmalar ve bakteriler üretmeye başlar. Buna müdahale edilmemesi durumunda ise solunum yolu rahatsızlıkları başta olmak üzere bir çok sağlık problemi yaşamamız çok olası bir hal almaktadır. Bu sıkıntılardan kurtulmak için güvenilir bir halı yıkama firmasında halılarınızı yıkatabilirsiniz.

 

Halı yıkama konusunda düşülen en büyük yanılgılardan bir tanesi de halımızın temiz görünmesi yada evdeki imkanlarla yapılan halı temizliğinin yeterli olduğunun düşünülmesidir. Halımız temiz gibi görünse de gözle görünmeyen bakterilerle dolu olabilmektedir. Ayrıca profesyonel temizleme makinaları olmadan elle silerek halının istenen düzeyde temizlenmesi imkansızdır. Gerekli araçlar olmadan yapılan halı temizlikleri halıyı temizlemek yerine kiri ve mikropları daha fazla maskeleyerek bakteri oluşumunu engellemediği gibi temizlendiğini düşündüğünüz için bakterilerin üremesi için daha da zaman tanınmış olur. Eskişehir halı yıkama şirketleri içerisinde firmamız bu bakterilerin temizlenmesi ve sizlerin daha sağlıklı kullanımı için bitkisel halı yıkama deterjanı kullanan az sayıdaki firmalar arasındadır. 

 

Halılarınız öncelikle doğru makinalar ile yıkanmalı ve gerekli şekilde kurutulmalıdır.Eskişehir damla halı yıkama profesyonel halı yıkama makinaları ile temizlenen halınızı temizlenme durumuna göre gerekirse iki ya da üç defa yıkayarak gerçekten temizlenmeden kurutma aşamasına geçmemektedir. Damla halı yıkama olarak dikkat ettiğimiz bir hususta halının çok iyi bir şekilde durulanması ve üzerinde herhangi bir kimyasal kalmamış olması.

 

Kullanılan deterjan ve kir çıkartıcılar da çok önemli. Özellikle çocukları düşünerek bitkisel temizlik kimyasalları kullanarak en iyi sonucu almaya çalışmaktayız. Halılar yıkandıktan sonra profesyonel halı sıkma makinalarında sıkılarak kapalı kurutma alanlarımızda kurutulmaktadır.

 

Tüm bu işlemlerden sonra son kontroller yapıldıktan sonra paketlenerek damla halı yıkamanın ücretsiz servisleri ile halılarınızı teslim ediyoruz. Halılarınız tertemiz olarak teslim ediliyor ve bir daha yıkanana kadar sizlere tadını çıkarmak kalıyor. Halı yıkama Eskişehir için doğru adres damla halı yıkama iletişim bilgilerine sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Cami, öğrenci yurtları, otel ve apartlar için yerinde halı yıkama hizmetimiz bulunmaktadır.

 

 

Görseller

1
1
1
1
1
1
1
1
1

Etiketler

Damla Halı Yıkama Eskişehir Halı Yıkama Rehberine Kayıtlıdır.
Web Tasarım