Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Stor Perde Yıkama

Yorgan & Battaniye
Yıkama

Cami ve Yurt
Halısı Yıkama

Neden Halı Yıkama

Neden Damla Halı Yıkama denilince ilk söylenmesi gereken Eskişehir halı yıkama firmaları içerisinde müşteri memnuniyetini en fazla önemseyen firma olmamız en başta gelmektedir. Eskişehir Damla Halı Yıkama, Eskişehir halı yıkama şirketleri sorulduğunda herkesin tavsiye ettiği bir firma olmak amacı ve motivasyonu ile çalışarak en kaliteli halı yıkama hizmetini sunmaktadır. Damla Halı Yıkama Eskişehir, halılarınızı senede en az 2 kere yıkamanızı tavsiye etmektedir. Neden halılarımızı yıkatmalıyız sorunun cevabını beraber inceleyelim.

 

Halılarımız temiz görünse de aslına içerisinde gözle görünmeyen mikroorganizmalar ve bakteriler bulundurmaktadırlar. Tüm gün temas halinde bulunduğumuz hatta çocukların sürekli üstünde zaman geçirdiği halılar özellikle solunum yolu rahatsızlıkları başta olmak üzere bir çok hastalığa davetiye çıkarabilir.

 

 

Ev şartları ile yapmış olduğunuz temizlik ya da silme işlemi halınızı temizlemeye yetmez hatta temizlendiğini düşünüp temizleme işlemini ertelemeniz bu bakterilerin üreyerek iyice yoğun halde halınızda bulunmasına sebep verebilir.

 

Gözle görünmeyen bu bakteri ve mikroorganizmalar halıya temas eden her eşya ve canlıya bulaşmaktadır. Halıların temizlenmesi ise  en iyi şekilde profesyonel halı yıkama makinaları ve doğru deterjanlar ile yapılabilmektedir. Sağlık açısından halılarınızı belli aralıklarla düzenli olarak profesyonel kuruluşlarda yıkatmalısınız.

 

Damla halı yıkama olarak halı yıkama fabrikamızda işin tüm gereklerini yerine getirerek en iyi sonucu almayı amaçlayarak halılarınızı yıkamaktayız. 

 

Görseller

1
1
1
1
1
1

Etiketler

Damla Halı Yıkama Eskişehir Halı Yıkama Rehberine Kayıtlıdır.
Web Tasarım